Daugybė žmonių turi akių problemų, tokių kaip kamuojantis nuolatinis akių nuovargis, spaudimas, trumparegystė, toliaregystė ir kiti akių defektai ar ligos. Dauguma žmonių įsitikinę, kad padėti akims ir tuo pačiu sau yra labai sudėtinga ar netgi neįmanoma. Tačiau yra moksliškai pagrįstų metodų, kurie padeda sustiprinti regėjimą. Kuomet nešiojate įprastus akiniai su dioptrijomis, Jūsų akys  patenka į spąstus – vaizdas fokusuojamas netreniruojant akių raumenų. Kai žiūrite į neryškų daiktą ar objektą, smegenys siunčia impulsą akių raumenims tinkamai sufokusuoti vaizdą. Jei akių raumenys nusilpę, to padaryti nepavyks – matomas vaizdas lieka nesufokusuotas. Laikui bėgant akys silpsta ir Jums vėl tenka kreiptis į akių gydytojus, kad išrašytų stipresnius akinius. Jūs galite tai pakeisti naudodami gydomuosius akinius, kurie pripratina akių raumenis tinkamai fokusuoti vaizdą, kadangi suteikia smegenims galimybę surasti tinkamą fokusavimo tašką.

Pirmieji paminėjimas apie „kiaurus akinius“ aptinkami 1843  metais veikaluose, kuriuose rašoma apie akinius su daugybę skylių, kurie pagerina diafragmos vaizdą akių judesiais. Dar senovėje Tibeto vienuoliai priklijuodavo prie akių plokštelę su skylutėmis. Taip jie pasiekdavo atsipalaidavimą, ir tuo pačiu metu gelbėdavosi nuo snieginio aklumo. Geriausiu poilsiu akims laikomi neskaidrūs plastikiniai akiniai su juose esančiomis skylutėmis.

Išbandę gydomuosius akinius, iš karto pastebėsite ryškų ir sufokusuotą vaizdą. Akiniai  sumažina akių įtampą po didelio dienos krūvio vaikams ir suaugusiems, tiems kurie ilgai dirba kompiuteriu, skaito, vairuoja, žiūri televizorių, žaidžia kompiuterinius žaidimus. Gydomieji akiniai atpalaiduoja akių raumenis ir padeda pašalinti bendrą kūno nuovargį, dėmesio stoką, išsiblaškymą, mieguistumą. Gydomieji akiniai rekomenduojami jei Jus kamuoja:

  • Spaudimas, nuovargis, skausmas akyse
  • Galvos skausmas dėl akių įtampos
  • Trumparegystė
  • Toliaregystė
  • Astigmatizmas
  • Ambliopija
  • Katarakta